پرسش های هواداران

پیام ارسال شده از هوادار عزیز» علی سفیدیان

پاسخ: هنرجویانی که در کلاسهای بنده حضور دارند دوره های مبتدی را گذرانده و در مراحل بعدی در کلاسها حضور می بابند.

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس ۲۲۷۷۲۹۶۴ آموزشگاه نغمه پاییز تماس بگیرید.

———————————————

پیام ارسال شده از هواداران عزیز» امیر قاسمی، مهری رشیدی، علیرضا عوض پور، میلاد لشکر، امیر گلبازگیر، حمیدرضا دالوند، علی مقدم، بهمن موسوی، احسان حیدری آرشام فرامرزی، فاطمه کلهر، سینا امیر رحیمی

پاسخ: با توجه به ترانه های بسیاری که در اختیار می باشد، فعلا ترانه جدیدی مورد نیاز نیست اما حتما در زمان نیاز از همین طریق فراخوانی جهت ارسال آثار شما عزیزان اعلام میگردد. سپاس از لطف همه شما شاعران عزیز

——————————————–

پیام ارسال شده از هوادار عزیز» علی رزاق

پاسخ: کلاسهایی که برگزار میشود، کلاسهای مستر هست، یعنی دوستان باید دوره های مبتدی شامل سلفژ و صداسازی و … را گذرانده باشند و بعدا در کلاسها شرکت کنند و اصولا این کلاسها شامل رفع اشکال و آموزش تکنیک های پیشرفته و تحریرهای خاص و پیشرفته است.

برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تماس ۲۲۷۷۲۹۶۴ آموزشگاه نغمه پاییز تماس بگیرید.

——————————————–

پیام ارسال شده از هوادار عزیز» مسلم یکه روستا

پاسخ: با تشکر از شما. قطعا یک هنرمند بدون حضور هوادار و مخاطب هیچ هست و هنر یک هنرمند با وجود و حضور هوادارانش معنا پیدا می کند.

——————————————–

پیام ارسال شده از هوادار عزیز» امیر مهدی ایزدی

پاسخ: اصولا صدای خوب در ابتدا بصورت وراثتی بدست می آید، یعنی فرد باید از نظر ژنتیکی خمیر مایه لازم را برای خوانندگی را داشته باشد و پس از آن ۳۰ تا۴۰ درصد را بوسیله آموزش های بعدی کسب کند. بهتر است که بصورت آکادمیک و حرفه ای علاقه خود را دنبال کنید.

صدای شما در ابتدا باید شنیده شود تا بتوان در مورد آن نظر داد و اینکه آیا توانایی خوانندگی را دارید یا خیر؟

نکته مهمی که باید به همه علاقمندان به موسیقی و خوانندگی اعلام کنم این است که حتی اگر کار و صدای بسیار عالی داشته باشند احتمال موفقیت و اینکه بتوانند در آینده امنیت شغلی لازم و کسب درآمد کافی از این راه داشته باشند، درصد بسیار پایینی دارد و اگر بخواهند برنامه ریزی کنند که به این صورت زندگی کنند، ریسک بسیار بالایی دارد.

به نظر من ترجیحا اگر بتوانید کار درآمد زایی در پیش بگیرید و در کنار آن در راه موسیقی نیز قدم بردارید خیلی بهتر است.